ترفندهای ویندوز جدید قسمت

ترفندهای ویندوز جدید قسمت 2

 آنلاین شدن با چندین آی دی در یاهو مسنجر بدون نرم افزار ::.

در این ترفند شما میتوانید بدون استفاده از هیچ نرم افزاری به طور همزمان چندین Yahoo Messenger را باز کرده و در هر کدام با یک ID متفاوت وارد شوید. (این ترفند برای تمام نسخه ها و آخرین نسخه که 9 میباشد جواب میدهد)

 

١ - از منوی Start پنجره ی Run را باز کرده و regedit را تایپ کنید
2 - در پنجره باز شده از سمت چپ به قسمت زیر بروید:

HKEY_CURRENT_USER > Software > yahoo > pager > Test

3 - در سمت راست در جای خالی
right click کرده و new Dword value را انتخاب کنید
4 - و نام آن را
Plural بگذارید
5 - روی آن
Double click کرده و مقدار 1 را بدهید و Decimal را انتخاب کرده Ok کنید و از Registry Editor خارج شوید

کار با موفقیت انجام شد و حال میتوانید یک یاهو مسنجر را باز کرده و با یکی از
ID های خودتان وارد شوید و بعد یاهو مسنجر دیگری باز کنید و با ID دیگری وارد شوید.

توجه : قبل از login کردن یاهو مسنجر دیگری را باز نکنید.
 

 

حتما تا حالا براتون پیش اومده که قبلا در قسمت آدرسبار مرورگرتون آدرسی رو تایپ کرده اید و زمانی که می خواهید نام سایت جدیدی روبنویسید با تایپ حرف اول اون سایت تمامی سایتهایی که قبلا مشاهده کرده اید و حرفاولشون براتون نمایش داده میشه. شاید شما نخواهید که کسی از کارهای شما و سایتهاییکه بازدید کرده اید اطلاع پیدا کنه. (حتما این را هم میدونید که با روش های عادیاصلا نمیشه نام سایتی رو که در قسمت آدرس بار تایپ شده رو از بین برد) برای پاککردن اون آدرس از قسمت Address Bar مرورگرتون با ما همراه باشید:

طبق معمولاز قسمت استارت گزینه RUN را انتخاب کرده و تایپ کنید regedit و اینتر بزنید. زمانیکه وارد رجیستری شدین این مسیر را طیکنید:

HKEY-CURRENT-USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/TyPed URLs

وقتی که به این جا رسیدید می تونید از منویسمت راستتون لیست URL ها (آدرس های تایپ شده توسط شما) را ببینید. سپس هر کدومشونرو که خواستید پاک کنید.
 

 

شاید تا حالا براتون پیش اومده که شما یک کلمه ایی (حالا هر چی) در موتور جست وجوی گوگل سرچ کرده اید و هر بار که می خواهید کلمهدیگری رو تایپ کنید اگر اولین حرف کلمه جدید مثل قبلی باشه یا مثل قبلی ها باشه باتایپ اولین حرف کلمه جدید اون کلمه ها هم ظاهر میشن:

برای پاک کردن کلماتقدیمی فقط کافیه اون کلمه رنگی بشه و سپس شما دکمه Delete رو روی صفحه کلیدتون فشاربدین تا اون کلمه قبلی پاک بشه. به همینسادگی
 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید